Kurs SCUBA DIVER

Kurs Scuba Diver jest pierwszym stopniem wtajemniczenia na drodze nurkowej . Jest on jednocześnie najpopularniejszym kursem nurkowym na świecie. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat uznawany we wszystkich bazach nurkowych na świecie.            

         Po pierwsze co musisz wiedzieć aby przystąpić do kursu ?

Podstawowy kurs nauki nurkowania rozpoczynamy  od nauki na basenie  jest to częśc składowa kursu Scuba Diver aby wziąć w nim udział wystarczy mieć ukończony min. 10 rok życia oraz wykazać się podstawową umiejętnością nauki plywania.

Wymagane formalności

Jeśli jesteś już decydowany aby wziąść udział w pierwszych zajęciach to w dziale formularze/do pobrania ściągnij i wypełnij formularz zgłoszeniowy który przynieś na pierwsze zajęcia. Szczególnie zwróć uwagę na formularz medyczny dotyczący stanu Twojego zdrowia  przeczytaj uważnie wszystkie pytania i jeśli nie jesteś pewien/pewna odpowiedzi na jakiekolwiek z pytań (lub odpowiesz na któreś twierdząco) to skontaktuj się z lekarzem nurkowym (dr.Mieczysław Berger 601305578).

Co muszę przynieść na pierwsze zajęcia?

Na pierwsze zajęcia wystarczy przynieść czepek i strój pływacki ,a reszta sprzętu zostanie Tobie wypożyczona lecz na nastepnę zajęcia zachęcam do kupna własnego ABC (maska,fajka,płetwy)  będzie Ci ono napewno potrzebne podczas Twojej przyszłej  kariery nurkowej.

Jak kurs wygląda czyli przegląd zajęć ?

Każdy z uczstników otrzymuje film z prezentacją umiejętności których uczy się podczas kursu ,prezentacje które oglądają kursanci  stają się  bardzo cenną pomocą dydaktyczną podczas prowadzenia zajęć na basenie ,a zwłaszcza w prawidłowym zrozumieniu i wykonaniu niektórych ćwiczeń podwodnych. Kurs obejmuje 5 modułów basenowych ,a każde zajęcia trwają ok. 45 min we wodzie  na których uczymy  podstawowch umiejętności nurkowych (zgodnych z obecnymi  standardami nurkowymi )

Co dalej po ukończeniu szkolenia?

Jeśli ukończyłeś już część basenową zapraszamy Cię na wykłady teoretyczne oraz szkolenie na wodach otwartych.

Każdy kursant już podczas szkolenia basenowego otrzymuje podręcznik do samodzielnej nauki dzięki temu na zajęcia teoretyczne przychodzi przygotowany 🙂

Zajęcia prowadzone są na pływalni w Tarnowie  oraz Dąbrowie Tarnowskiej

       w okresie wakacyjnym terminy do indywidualnego uzgodnienia  

ZGŁOSZENIA PROSIMY KIEROWAĆ DROGĄ MAILOWA LUB TELEFONICZNIE

Comments are closed.